Kdo jsme?

Vítejte v Ověřených pracích. Tento portál byl založený třemi studenty, kteří se rozhodli nabízet své schopnosti a zkušenosti ostatním studentům, kteří potřebují pomoc. Poznejte náš tým:

Vratislav aka. “Vráťa” Má čerstvý doktorát z historie a už delší dobu pracuje jako copywriter. Vráťa je ten, kdo přišel s nápadem založit web, který srovnává pisatelské služby. Je tu mnoho pisatelských firem se strašlivou kvalitou a tak si Vráťa zmyslel, že studenti potřebují kvalitní a čestné informace o nejspolehlivějších dostupných službách.

Lucie aka. “Žirafa” – Pracuje v marketingu, je magistra v politických vědách  a také pracovala dlouho v dobrovolnictví v mezinárodní organizaci, kde pomáhala na dálku lidem, kteří nemají přístup ke vzdělání. Je velmi zanícená recenzováním pisatelských služeb a asistuje studentům se všemi otázkami nebo obavami, které mohou mít. Když hledáte legitimní pisatelskou službu pomocí tohoto portálu, Lucie vám pomůže zodpovědět vaše otázky.

Zdeněk aka. “Programagor” – Ještě studuje, je programátorem a samozřejmě má pod palcem technickou stránku projektu. Zdeněk zajišťuje, že webová stránka funguje na 100%, je rychlá, a že všechny stránky se načítají správně a všechny informace jsou aktuální. Zdeněk také analyzuje statistiky a stížnosti na nelegitimní a nekvalitní pisatelské služby. Na druhé straně také může za to, když něco na stránce nefunguje tak, jak má, takže technické stížnosti směrujte také na něj 🙂


Zleva: Vráťa, Lucie a Zdeněk v jedné z Pražských knihoven

Proč to děláme

Naše hlavní poslání je poskytnout studentům z České Republiky jednoduchý přístup ke spolehlivým informacím. Chceme, aby studenti měli možnost najít ty nejlepší pisatelské služby, které vyhovují jejich potřebám a také jejich rozpočtu. S použitím našeho portálu najdete pouze 100% čestné a profesionální recenze pisatelských služeb s vysokým standardem.

Studentům chceme pomáhat hlavně proto, že jsme byli ve stejné pozici, zažívali stejné trable a popálili se na několika neschopných autorech. Vráťa a Žirafa jsou zaměstnanci na plný úvazek a spravovat tento web není vůbec jednoduché. Proto za naší pomoc uvítáme dobrovolný příspěvek po úspěšném dokončení vaší práce. Standardně nám lidé posílají 500 Kč až 1.000 Kč.

Mockrát děkujeme!

Kontaktujte nás

Pokud máte nějaké otázky, prosíme neváhejte nás kontaktovat – info@overene-prace.cz. Naším posláním je asistovat Vám při každém kroku k nalezení nejlepší pisatelské služby pro vaše potřeby. Ať už potřebujete 2 stranovou esej nebo 50 stranovou disertační práci, díky našemu portálu najdete nejlepší pisatelské řešení šité na míru.

Pokud máte dobrou nebo zlou zkušenost s vypracováním vaší práce, také nám prosím dejte vědět. Vaše údaje schováme a můžeme vaše hodnocení uveřejnit, aby jste pomohli svým kolegům tak,  jak vám tato stánka pomohla v hledání ideální společnosti. Děkujeme! 🙂