Jak si objednat práci na míru online

Vybrat si firmu, která dodá ty nejlepší školní eseje je dostatečně složité. Pokud jste již podstoupili tento proces a rozhodli jste se objednat si práci z určité stránky, mělo by vám odlehnout. Neboť teď vám už jen zbývá objednat si.

Pokud je toto poprvé, kdy chcete použít online pisatelské služby, objednací proces vás může zmást. V tomto článku vám vysvětlíme, jak na to a co byste měli udělat, abyste dostali práci, kterou potřebujete.

 

PROCES OBJEDNÁNÍ A DOKONČENÍ

Než zajdeme do detailů objednacího formuláře, stručně si vysvětlíme, jak většina online pisatelských služeb funguje:

 1. Nejprve vyplníte jednoduchý objednací formulář a zašlete ho. V tomto stádiu poskytnete vaše platební informace a společnost zpracuje platbu. Toto jsou služby placené předem, ale platba před obdržením servisu by vás neměla rozrušovat, pokud jste si vybrali online pisatelskou službu s dobrou reputací, která nabízí garanci vrácení peněz.
 2. Firma vám přidělí pisatele s příslušným titulem, aby napsal vaši písemnou práci.
 3. Vaši práci dostanete do termínu, který si určíte.
 4. Pokud máte požadavky k revizi, měli byste kontaktovat zákaznický servis a váš pisatel splní vaše požadavky.

Tento proces půjde jako po másle, pouze pokud si vyberete dobrou pisatelskou službu, a tak si nezapomeňte přečíst recenze před odesláním objednávacího formuláře.

 

JAK SI OBJEDNAT

Dokončení objednacího formuláře může vypadat komplikovaně, když si o tom čtete, ale celý tento proces vám nezabere více než 15 minut.

1. Najděte objednací formulář

Většina služeb umístí očividná tlačítka, která vás dovedou k objednacímu formuláři. Některé firmy rozdělují objednací proces do více kroků: nejprve se musíte registrovat s vašimi kontaktními informacemi, pak musíte verifikovat váš profil a pouze potom můžete poskytnout detailní informace o vaší objednávce.

Jiné firmy si vybraly více pohodlnou formu: kombinují všechny tyto kroky v jedné stránce, takže poskytnete vaše kontaktní informace a detaily o objednávce bez ztráty času.

2. Poskytněte kontaktní údaje

Firma si řekne o vaše jméno, email a kontaktní formulář. Nebojte se, všechny tyto detaily zůstanou důvěrné, když si vyberete bezpečný a spolehlivý pisatelský servis.

Pokud je zde možnost obdržení telefonátu v noci, v případě nouze, doporučujeme s tím souhlasit. Možná váš pisatel bude potřebovat urgentní informace a nebude schopen pokračovat v práci bez vašeho feedbacku. Pokud je konečný termín krátký, konzultace s pisatelem vám pomůže dostat nejefektivnější práci.

3. Poskytněte požadavky k vaší objednávce

 1. Vyberte si typ písemné práce, který potřebujete. Najdete ho v menu, kde jsou uvedeny různé typy produktů: esej, výzkumná práce, semestrální práce, disertace a tak dále.
 2. Vyberte téma práce. Můžete si vybrat široké téma a požádat pisatele, aby ji více specifikoval, pokud na mysli nemáte specifické téma.
 3. Zadejte konečný termín. Doporučujeme, abyste si vyžádali konečný termín alespoň dva dny před předáním práce, abyste měli čas pro revize. A pokud se vyskytne zpoždění, nebudete bez práce v den předání.
 4. Vyberte potřebný počet stran.
 5. Nastavte level kvality. Většina služeb poskytuje možnost vybrat si mezi různými levely kvality. Standardní kvalita je většinou vhodná pro jednodušší projekty, které nepotřebují mnoho výzkumu. Vyšší levely kvality jsou vhodné pro komplexní písemné práce založené na faktech.
 6. Měli byste také specifikovat počet zdrojů a referencí, které má pisatel použít a také citační standard, který je třeba zahrnout (APA, MLA, Turabian, nebo jiný styl, který vám váš profesor zadal.)
 7. Online pisatelské služby umožňují specifikovat detaily vaší objednávky. V objednávkovém formuláři uvidíte větší box, který čeká na vaše instrukce. Napište, co od této práce očekáváte. Pokud máte nějaké nápady nebo názory, určitě je napište, aby pisatel věděl, co potřebujete.
 8. Vložte slevový kód, pokud nějaký máte. Pokud jste nenašli kód na jejich stránce, kontaktujte centrum zákaznického servisu a zeptejte se, zda nový zákazníci dostanou slevy.
 9. Vyberte si extra služby pro lepší zkušenost. Většina servisů poskytuje možnost VIP podpory, která vám poskytne královskou péči. Obdržíte okamžité odpovědi na vaše zprávy a tým vynaloží to nejlepší úsilí, abyste byli šťastnými zákazníky. Můžete také mít vaši práci napsanou jedním z top 10 spisovatelů v dané kategorii a také obdržet korekturu od profesionálního editora.

Vidíte? Není tak složité, objednat si písemnou práci online. Nyní potřebujete pouze najít tu správnou službu a odeslat objednávku.