Přes Podklady24.cz jsme objednávali práce několikrát, naposledy pro jednu maminku, která se kvůli novorozeňátku nemohla na psaní diplomky soustředit.

U hledání vhodného webu na objednávku nějaké vysokoškolské práce si můžete být jisti, že web Podklady24.cz patří ke spolehlivým webům, které Vám poskytují různé možnosti objednávek a vypracování Vašich prací. Design webu je jednoduchý a jeho rozložení není velmi foremné, může působit trochu i zastarale. Avšak na domovské stránce se můžete snadno a rychle dostat k nutným informacím, které se vám můžou hodit. Nabídka webu je široká a kromě klasických vysokoškolských prací jsou také nabízeny různé odborné práce, atestační práce a vypracování podkladů či korektur textů. Kromě toho je možné objednat také napsání PR článku.

 

Ceny

Ceny závisí od počtu stran a úrovně vzdělání. Za vypracování klasické středoškolské práce jako je esej, úvaha nebo třeba ročníková práce si tak zaplatíte 80Kč za jednu stranu. Vysokoškolské podklady if můžete objednat již od 110kč za jednu stranu. Pokud potřebujete vypracovat nějaký jazykový překlad za jednu stranu si zaplatíte 215kč. Samozřejmě, čím je práce náročnější, tím je cena vyšší. Ale tak to i na všech portálech.

90%
Cena

 

Rozsah nabídky

Kromě vypracování běžných středoškolských existuje také možnost vypracování vysokoškolských prací. V nabídce máte možnost vypracování referátů, bakalářských prací, seminárních práčí, diplomových prací, disertačních prací nebo třeba rigorózních prací. Vypracování středoškolských a vysokoškolských prací však není vše co od toto webu můžete očekávat. Objednat if také můžete překlad z anglického, německého, ruského nebo maďarského jazyka. Možné I také vypracování korektur v anglickém, německém a maďarském jazyce. Tento web budete moci určitě využít iu vypracování ostatních podkladů, jako jsou prezentace, PR články, přepisy rukopisů do elektronické podoby nebo nějaké jiné podklady.

90%
Rozsah nabídky
 

 

Dodržování Termínů

S termínem práce nebudete mít jistě problem, protože zatím všechny práce, které jsme na Podklady24.cz objednávali byly předány na čas a tím pádem se neopozdíte se žádným termínem. Nabízená i také možnost expresního vypracování vaší práce. Zmiňovaná maminka dostala práci dokonce o týden dříve. Práce jsou tedy originální a předány ve stanoveném čase, podle Vaší objednávky a dle potřeby doručení.

100%
Termíny

 

Kvalita

Vypracované zadání od společnosti Podklady24.cz jsou psány profesionálními autory, často absolventy, kteří mají stále vztah k danému předmětu, a právě proto i samozřejmostí kvalita a originalita všech objednávek. Klientům i garantována úplná anonymita podél celého vypracování práce, i po něm. Poslední práce psaná prostřednictvím tohoto webu byla napsána skoro bezchybně, až na pár maličkostí s gramatikou a formátováním. Hodinka práce a bylo vše tak, jak má být. Rozsah práce také nebyl žádný problém, stejně jako termín jejich doručení.

95%
Kvalita

 

Komunikace

S celým tímem Podklady24.cz je možné se spojit přes email a na domovské stránce zcela nahoře najdete i jejich telefonní číslo. Zatím nám až na pár případů odpověděli promptně, často do hodiny. Navíc mají i Facebookovou stránku, přes kterou i možné také kontaktovat.

85%
Komunikace a podpora

 

Celkový Dojem

Ve srovnání s jinými konkurenčními weby má web Podklady24.cz náskok v ceně, široké možnosti výběru jazyků a také ve vypracování různých překladů. Kvalitativně Vám zaručuje originální práci napsanou na míru. Práce, které dosud byly vypracovány webem byly gramaticky správné. Jelikož na všechny práce dohlíží jejich interní zaměstnanec, kvalita, která je pro většinu lidí prvořadá je zde samozřejmostí. Ať už budete potřebovat napsat vysokoškolskou nebo středoškolní práci, kvalitní specialista na Vaši práci Vám bude přidělen do jednoho dne od odeslání objednávky. Maminka byla moc spokojená, veducí práce to zatím hodnotí na Áčko, uvidíme, jak to dopadne 🙂

92%
Celkový dojem

Poslední aktualizace hodnocení 15. Březen 2018, Lucie Drobná