Přes Pro-student.cz jsme objednávali práci pro jednoho staršího studenta z prahy, který jse místo psaní musel starat o svého nemocného tatínka…

Design webu Pro-student.cz je opravdu hravý a velmi moderní. Kromě toho, že je celý web důkladně přehledně uspořádaný a informace jsou zařazeny do určených kategorií, tak na domovské stránce je možné vidět informační tabulku. Přes domovskou stránku se můžete jednoduše dostat ke všem potřebným informacím a kontaktům. Mezi klady webu možno zařadit konzultace, které jsou zdarma, což je možné využít ke každé závěrečné práci. Tento šikovně uspořádaný web Vám nabízí široké možnosti uplatnění, ať už v případě, že nestíháte dopsat svou bakalářskou práci, seminární práci nebo třeba diplomku.

 

Ceny

Všechny druhy studentských textů je možné si objednat od 199Kč za jednu normostranu. Výhodu je možné vidět v přizpůsobení objednávky podle času. Je tam i možnost si objednat expres48 nebo expres72 doručení článku. Maximální rozsah takových expres prací je až 20ns.

70%
Cena

 

Rozsah nabídky

Společnost Pro-student.cz Vám poskytuje široký výběr typů možných prací. Poskytují podklady zejména z oblasti ekonomie a její příbuzných oborů. Web se specializuje na ekonomická témata jako jsou daně, bankovnictví, ekonomické teorie, mezinárodní ekonomie, cestovní ruch, sociální politika, marketing, podnikání, hospodářská politika, lidské zdroje, veřejná ekonomika, ekonomie životního prostředí nebo třeba pedagogika. Každá vybraná oblast má svého garanta, který je odpovědný za kvalitu zpracovaných podkladů, testuje, odsouhlasuje a kontroluje všechny parametry a nároky, spíše než jsou odeslány zákazníkům.

85%
Rozsah nabídky
 

 

Dodržování Termínů

Práce byla hotová ráno jejího odevzdání, což bylo opravdu na klap. Kvalita samotného textu byla ok, ale práce potřebovala mnoho změn a úprav ve formátování, takže studentka nakonec dostala Cčko 🙁

80%
Termíny

 

Kvalita

V první řadě nebyla práce napsána v požadované délce a používání slov v práci občas nebylo vhodné. Stylistika práce byla místami neuspokojivá, stejně jako její formátování a slova, které byly používány v práci. Kvalitativně a obsahové byla dobře zpracována, avšak tím, že byla odevzdána sotva hodinu před termínem, nebyl už čas formátování a stylystiku pozměnit a upravit..

80%
Kvalita

 

Komunikace

V případě komunikace můžete web kontaktovat telefonicky nebo přes mail. Na domovské stránce naleznete telefonní čísla a také kontakt na email. Komunikují obyčejně proptně, ale když vám “hoří pod prdelí”, tak Vám jenom řeknou – ano samozřejmě, není se čeho bát… A pak jste ve stresu, jestli to stihnou. A i když to stihnou, tak už není čas na korektury.

70%
Komunikace a podpora

 

Celkový Dojem

Tento web nabízí především vypracování vysokoškolské práce, je zaměřen na psaní bakalářských seminárních nebo diplomových prací. Design webu je moderní a působí příjemně. Co se týče kvality práce a její formátování, tak spokojenost není stoprocentní. Na práci bylo nutno udělat mnoho změn, na které už nezbyl čas. Celkově komunikaci a spolupráci ale hodnotíme spíše pozitivně.

75%
Celkový dojem

Poslední aktualizace hodnocení 12. Únor 2018, Vráťa