Web Profipodklady.cz působí se svým designem velmi zastarale a nemoderně v porovnání ku příkladu s konkurenčními weby. Na domovské stránce se nachází lišta spolu s kategoriemi. Kromě toho můžete najít na domovské stránce podrobný popis webu o jeho možnostech a výběru napsání práce. Tento web se specializuje zejména na napsání prací s vysokoškolským zaměřením. Informace a kategorie jsou na celém webu uspořádány dobře. Na domovské stránce se také můžete dočíst něco o webu, jeho fungování a také nějaké informace o celém týmu. Na používání si můžete vytvořit přihlašovací údaje.

 

Ceny

Ceník je stejně jako u jiných webů hodnocen a počítán za jednu normostranu. Běžné sekundární podklady si můžete nechat vypracovat za 95kč za jednu stranu. Takto to platí pro referáty, čtenářské deníky, slohové práce nebo úlohy z učebnice. Ceny vysokoškolských prací a podkladů se pohybují od 135kč za jednu normostranu.

85%
Cena

 

Rozsah nabídky

Prostřednictvím tohoto webu je možné si objednat vypracování, které můžete uplatnit na střední nebo vysoké škole. Výběr vypracování pro střední školu zahrnuje podklady jako jsou referáty, čtenářské deníky, slohové práce nebo nějaké zadané úlohy z učebnice, které je nutno vypracovat. Podklady pro vysokou školu zahrnují možnost objednávky seminární práce, diplomové práce, semestrální práce, diplomové práce, stylistické korektury, gramatické korektury, rigorózní práce nebo i disertační práce. Kromě různých podkladů je možné si také objednat vypracování nějakých dotazníků, překladů, PR článků, bibliografie, výzkumů, rešerší, které jsou však hodnoceny individuálně a cena se nepočítá za jednu normostranu.

85%
Rozsah nabídky
 

 

Dodržování Termínů

Termín práce byl dodržen na čas, ale moje práce nebyla vyhotovena ani zdaleka podle podmínek a podle zadání objednávky. Do jejího odevzdání bylo nutné několik částí přepsat a vylepšit její formátování, aby byla použitelná. Náhradní termín byl dodržen, ale pokud hledáte skutečně kvalitní vypracovanou práci spolu s dohodnutým původním termínem, tak si to promyslete.

80%
Termíny

 

Kvalita

S dodáním a vypracováním mé práce jsem rozhodně nebyla spokojená. Nejenže práce neměla dodržený rozsah podle objednávky, ale kromě toho měla i chyby ve formátování a také v stylistice a gramatice. Práce vyžadovala předělání několika částí a úpravu ve svém formátování. S jazykem, skloňováním a s použitím vhodných slov do práce byly také menší problémy, zdaleka nebylo všechno “dokonalé”.

60%
Kvalita

 

Komunikace

Web je možné kontaktovat telefonicky nebo emailem. Na domovské stránce najdete sekci kontakt, kde si můžete vybrat z nabídky co Vám bude víc vyhovovat. Kromě toho můžete také společnost kontaktovat přímo na jejich adresu v ČR. Komunikují sporadicky, ale alespoň holčina na telefonu je milá.. nemůže moc ovplyvnit kvalitu autorů.

75%
Komunikace a podpora

 

Celkový Dojem

Celkový dojem z webu je možné hodnotit z větší stránky záporně než kladně. Samotný design a grafika webu je velmi slabá a nezajímavá, co nedělá dobrý první dojem po kliknutí na web. Informace jsou nepřehledné a web má málo rozdělení na sekce. Co se týče samotného předání práce, tak její kvalita je slabá a neobstojná při zadání. Formátování práce také nebylo úplně nejlepší a bylo nutné upravit mnoho věcí a nějaké požadavky trochu pozměnit. Použití slov a gramatika měla také v mé práci nějaké nedostatky, které nelze hodnotit kladně. Když si bereme v úvahu i termín, tak práce nebyla moc použitelná.

76%
Celkový dojem