Začátkem tohoto roku jsme pomáhali s vypracováním práce pro jednoho mladíka z Jižních Čech, který to jak sám řekl “měl v paži”…

Web seminarkyza1.cz je svým designem velmi originální a hravý, neboť na domovské stránce můžeme vidět dobré rozložení informací, logo webu a také schopnou grafiku. Na úvodní stránce naleznete v horním rohu logo webu, kde je také umístěn kontakt na společnost. Na web je možná registrace, která Vám pak ještě usnadňuje všechny možnosti s kontaktem nebo s objednávkou tohoto webu. Můžete se také dočíst a dozvědět více o tom jak samotná společnost funguje a co všechno nabízí. Pokud budete chtít být informováni o novinkách webu, můžete se přihlásit k odběru na stránce úplně dole.

 

Ceny

Pokud Vás zajímá cenové rozmezí, tak všechny druhy prací podle zaměření mají rozdílné ceny. Seminární, semestrální práce, referáty nebo eseje si můžete objednat od 219kč za jednu normostranu. Vysokoškolské práce, tedy vypracování bakalářských, závěrečných nebo ročníkových prací Vás bude stát od 289kč za jednu normostranu. Diplomové práce Vás zase vyjdou od 319kč za normostranu. To je značně více oproti průměru.

50%
Cena

 

Rozsah nabídky

Web Seminarkyza1.cz můžete podle jejich informací využít u psaní běžných středoškolských i náročnějších vysokoškolských prací. Máte tedy možnost si objednat vypracování esejí, referátů, seminárních a semestrálních prací, bakalářských prací, závěrečných prací, absolventských prací, diplomových prací nebo jiných prací. Tým webu deklaruje, že problém s angličtinou a tak si tedy můžete objednat překlad, studijní materiály či dokonce odborné texty. Objednat si můžete také jazykovou a odbornou korekturu v anglickém jazyce.

90%
Rozsah nabídky

 

Dodržování Termínů

S termínem odevzdání výsledné práce byl velký problém, byla odevzdána 2 týdny po termínu, což se potom muselo několikrát vysvětlovat vedoucímu práce. Prezentace k obhajobě byla raději udělána ve vlastní režii. U tohoto webu teda platí, že pokud se chcete dočkat kvalitní práce, tak si na ni prostě budete muset počkat.

60%
Termíny

 

Kvalita

Práce, kterou jsme objednávali na vypracování sice splnila naše podmínky a dodržení konceptu, ale její předání nebylo dodrženo. Zbytečné a zdlouhavé vysvětlováni vedoucímu práce bylo na potíž. Stylistika a formátování práce bylo dobré a nemělo žádné značné chyby, až na pár překlepů v jazyce a formátování.

95%
Kvalita

 

Komunikace

Chcete-li kontaktovat web, je to možné například telefonicky. Na domovské stránce si najdete kategorii kontakt, kde si můžete prohlédnout kontakty webu. Najdete tam i emailovou adresu a telefonní čísla na zákaznickou linku. Po objednávce je možné i komunikovat s pisatelem prostřednictvím anonymního chatu, který naleznete v uživatelské sekci. Pisatel / autor odpovídá jednou za několik dnů, majitelé stránky ho můžou kontaktovat i telefornicky, i přes to se však nemusíte dohledat hned odpovědi.

80%
Komunikace a podpora

 

Celkový Dojem

Celkově lze kvalitu práce a její následnou stylistiku hodnotit dobře, avšak s termínem to tedy neobstojí. Gramatika byla dobrá, v práci se našly občas nějaké menší překlepy a chyby. Formátování práce také nebylo špatné a bylo podle stanovených podmínek. Kladně lze hodnotit možnost kontaktu webu, který kromě telefonního spojení a možnosti emailu nabízí také anonymní chat. Za nadstandardní cenu, kterou jsme ale zaplatili, by jsme očekávali promtní a nadstandardní komunikaci a dodržení termínu, kterého jsme se dočkali až po několika telefonátech a výhrůžkách. Dávejte si na to pozor.

75%
Celkový dojem

Poslední aktualizace hodnocení 15. Březen 2018, Lucie Drobná