Web Vsprace.cz je zaměřen na psaní vysokoškolských prací může vám být nápomocen i u dopisování závěrečných a vysokoškolských prací. Co se týče designu, barevně je web pěkně sladěný, ale jeho uspořádání působí celkem zastarale až chaoticky. Na domovské stránce se nacházejí potřebné informace, které jsou také zařazeny do dalších přidaných kategorií. Kromě toho můžete najít na domovské stránce i odkaz na jejich facebookovou stránku. Kromě českých zákazníků mohou web vsprace.cz využívat také slovenští zákazníci.

 

Ceny

Vysokoškolské práce si můžete nechat napsat již od 160Kč za jednu stranu. Základní ceny se pohybují tedy od 160Kč až do 250Kč – to platí pro vypracování seminárních, bakalářských, diplomových, rigorózních nebo jiných podobných prací. Je také možné napsat nějaké speciální články, které se však cenově hodnotí individuálně. Služby, které jsou nabízeny od tohoto webu si můžete objednat i na splátky.

75%
Cena

 

Rozsah nabídky

Jelikož jde o web, který je zcela zaměřen jen na psaní vysokoškolských prací, tak podobné práce se zaměřením na střední školu jako jsou nějaké referáty, eseje, čtenářské deníky nebo prezentace očekávat nemůžete. Pomocí vsprace.cz si můžete nechat napsat seminární, bakalářskou, diplomovou, rigorózní práci. Kromě toho si také můžete nechat vypracovat nějakou recenzi, prezentaci, PR článek nebo nějakou jinou odbornou práci. Korektury textů je možné psát v českém, slovenském, anglickém nebo i německém jazyce.

70%
Rozsah nabídky
 

 

Dodržování Termínů

S dodržením termínu nemá tato společnost problém a Vy se tak nemusíte obávat toho, že byste zklamali nebo že byste nemohli očekávat svůj materiál ve stanoveném čase. Spokojenost s prací je jednoznačná, protože jsou odeslány na čas podle určené dohody, tím pádem jsou pro Vás opravdu použitelné.

100%
Termíny

 

Kvalita

Práce, kterou jsme obdrželi od tohoto webu byla kvalitně a gramaticky správně vypracovaná. Bylo nutno udělat několik úprav, ale tím vsprace.cz s tím neměl problém. Kromě toho, že máte možnost využít korektury textů ve více jazyků, pro vysokou školu jsou práce od vsprace.cz opravdu dobrým materiálem.

90%
Kvalita

 

Komunikace

Na domovské stránce se můžete dostat ke kontaktu webu. Najdete tam telefonní číslo, kontakt na emailovou adresu, fakturační údaje a kontaktní formulář, v případě že budete chtít kontaktovat společnost. V případě, že budete potřebovat nějakou pomoc tak můžete napsat email, nám odpovídali do 2 dnů.

85%
Komunikace a podpora

 

Celkový Dojem

Společnost Vsprace.cz lze hodnotit pozitivně, web je zaměřen na psaní a vypracování vysokoškolských prací a různých materiálů. Cenově je možné jej považovat za průměrný. Mezi velké výhody můžete považovat výběr prací, které je možné si objednat a také výběr mnoha jazyků, s nimiž nebude jistě žádný problém. Informace se snadno hledají, protože jsou rozděleny do příslušných kategorií a kromě toho na domovské stránce naleznete všechny potřebné informace. Jako menší nedostatek webu je možné považovat právě jeho design, kterému by nějaká změna v rozložení informací určitě nijak neublížila nebo ukrátila.

85%
Celkový dojem

Poslední aktualizace hodnocení 12. Prosinec 2017, Vráťa